Čís. položky 193-015382/0094

Ungarischer Maler 20. Jhdt.

Ungarischer Maler 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Seelandschaft", schwer leserlich signiert, datiert 1956, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 28,5 x 40,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2015 - 17:32

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Ungarischer Maler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.10.2015 - 17:32
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015