Anton Lehmden *
(Nitra/Slowakei 1929 geb.) "Heilige Familie", signiert Lehmden, datiert 85, Radierung, die Nr.73 von 200 Exemplaren, 33 x 29,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 17:36
- Vyvolávací cena:
Anton Lehmden *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 17:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |