Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Umění a starožitnosti

(Pettau 1881-1962 Wien) Heiligenblut mit Großglockner Radierung in Farbe, signiert Luigi Kasimir im Stock betitelt Heiligenblut Oktober 1948, 45 x 35,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.09. - 07.10.2015