Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Historismus Serviertisch Ende 19. JH.,

Historismus Serviertisch Ende 19. JH., - Umění a starožitnosti

gedrechseltes Hartholzgestell, braun gebeizt, mattiert, mahagonifurnierte Platte mit seitlichen Messinghandhaben, Stegverbindung, 76 x 67 x 48 cm, Gebrauchsspuren, alte Wurmschäden

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.09. - 07.10.2015