Čís. položky 7005

Säule,

Säule, - Umění a starožitnosti

vermutlich Bali 20. JH, Hartholzschäfte braun mattiert, ornamental beschnitzt, H = 300 cm, leichte Gebrauchsspuren und Oberflächenschäden

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Säule,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.09. - 07.10.2015