Čís. položky 7003

Künstler Ende 19. Jh.

Künstler Ende 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Röhrender Hirsch und Äsende Rehe, Öl auf Leinen, bezeichnet J. Lissa, 30 x 25 cm. gerahmt, etwas krakeliert

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.09. - 07.10.2015