Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033642/0001

Rudolf Ferbus *

Rudolf Ferbus * - Umění, starožitnosti, šperky

(Zell am See 1929 geb.) "Blick vom Thalgauberg zum Mondsee" unten links signiert und datiert: 1953, rückseitig beschriftet sowie Widmungsetikett, Tempera auf Karton, ca. 29 x 38 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.10.2015 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Ferbus *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.10.2015 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2015