Čís. položky 7904

Josef von Schlögl

Josef von Schlögl - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1851-nach 1913 Meran) Blick auf den Rosengarten, signiert J. v. Schlögl (manche Buchstaben leicht nachgezogen), Öl auf Leinwand,50 x 41,5 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Josef von Schlögl

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 28.09.2015