Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Adrienne Henczne Deak *

Adrienne Henczne Deak * - Starožitnosti, Obrazy

(Budapest 1890-1956) Nelken in Vase, signiert Adrienne Henczne Deak, Öl auf Leinwand, 80 x 60 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Adrienne Henczne Deak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 28.09.2015