Čís. položky 7902

Johannes Rosierse

Johannes Rosierse - Starožitnosti, Obrazy

(1818-1901) Umkreis Die Büglerin, Öl auf Holz, 44 x 36,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Johannes Rosierse

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 28.09.2015