Čís. položky 51

Diamantbrosche zus. ca. 4,85 ct

Diamantbrosche zus. ca. 4,85 ct - Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg

Platin 950/Weißgold 585, zerlegbar zu zwei Kleiderclipsen, ein Altschliffbrillant ca. 0,65 ct, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,55 ct, Altschliffdiamanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 2,65 ct, 26,8 g, Dorn aus Metall øg27 Ruf 2800

16.10.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 5.500,- do EUR 6.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 16.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.10. - 16.10.2015