Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Standspiegel,

Standspiegel, - Starožitnosti, Obrazy

Metall, versilbert, Rocaillenform, Holzrückwand und Stellvorrichtung, Spiegelglas, Höhe 51 cm, gemarkt, berieben

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Standspiegel,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 28.09.2015