Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-039633/0056

Diamant Kulturperlenohrring

Diamant Kulturperlenohrring - Klenoty

Gold 580, Silber, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,70 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,1 gøx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

08.10.2015 - 17:28

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Diamant Kulturperlenohrring

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 08.10.2015 - 17:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 07.10.2015