Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 542

French table ornament,

French table ornament, - Starožitnosti (Nábytek, Sochařská díla, Sklo, Porcelán)

Restauration circa 1820/30. In part-patinated cast bronze of cylindrical form set on winged fabulous creatures, with bronze doré figures of Moors blowing horns. With three lights. Height 48 cm. In cleaned condition. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

21.10.2015 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 10.000,-

French table ornament,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti (Nábytek, Sochařská díla, Sklo, Porcelán)
Datum: 21.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.10. - 21.10.2015