Čís. položky 195-033350/0014

Karl Sageder

Karl Sageder - Umění, starožitnosti, šperky

(Mitte 20. Jhdt.) "Kettenhubergut in Bad Hall" unten links signiert und datiert: Karl Sageder 1946, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 33 cm, stockfleckig, Passepartout, Glas (Rückseite beschädigt)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

01.10.2015 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Karl Sageder

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.10.2015 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2015