Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032910/0004

Österreichische Schule, 18. Jhdt.

Österreichische Schule, 18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Porträt eines hohen Offiziers unter Kaiser Joseph II." Öl auf Leinwand, ca. 59 x 44 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

01.10.2015 - 15:26

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.10.2015 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2015