Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-371632/0001

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Schmuck Onlineauktion

Weißgold 585, Damenring, Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, RW 56, 1,8 gøg1

02.10.2015 - 17:37

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillantsolitär

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck Onlineauktion
Datum: 02.10.2015 - 17:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 01.10.2015