Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-288365/0013

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,20 ct

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,20 ct - Klenoty

Gold-/Weißgold 585, RW 55, 9,1 gøg9

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

07.10.2015 - 20:12

Vyvolávací cena:

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 07.10.2015 - 20:12
Místo konání aukce: Wiener Neustadt