Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7402

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Beim Frisör, Öl auf Metall, 43x 35 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2015