Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl Mayrhofer*

Karl Mayrhofer* - Umění, starožitnosti, šperky

(Spital am Pyhrn 1935 geb.) "Rosenstillleben", rechts unten signiert und datiert K Mayrhofer 1975, Öl auf Leinwand, ca. 52 x 110 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Mayrhofer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015