Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Saphir-Brillantdamenring zus. ca. 10,50 ct

Saphir-Brillantdamenring zus. ca. 10,50 ct - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Gold Weißgold ca. 580, Altschliffbrillanten und zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 1,90 ct, 1 Viertel 20. Jahrhundert, RW 57, 5,6 gøg6

07.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015