Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1900

Maler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Abschied von Triest", Mischtechnik auf Karton, ca. 18 x 22 cm, Rand mit Rissstelle, ovales Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.10.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015