Alois Riedl *
(St. Marienkirchen 1935 geb.) Ohne Titel, signiert A Riedl, 2 Lithografien, nummeriert 80/150, Blattgrößen ca. 38 x 30 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
07.10.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alois Riedl *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ohrringe zus. ca. 2,50 ct
- Diamantcollier zus. ca.0,74 ct
- CHOPARD Ring