Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 205

Maler Ende 20. Jhdt.

Maler Ende 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Dorfansicht", Aquarell, ca. 26 x 37 cm, undeutlich signiert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.10.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maler Ende 20. Jhdt.

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.10.2015 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.09. - 30.09.2015