Čís. položky 103

Rudolf Blum*

Rudolf Blum* - Umění, starožitnosti, šperky

Wien 1895-1973 "Nackte Soldaten", Öl auf Leinwand, ca. 73 x 56 cm, signiert, datiert 1965, gerahmt, etwas verkratzt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.10.2015 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Blum*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 01.10.2015 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.09. - 30.09.2015