Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Desiderius Fangh

Desiderius Fangh - Starožitnosti, Obrazy

(Ödenburg 1876 geb.; tätig in Baden/Wien) Interieur mit alter Küchenstube, signiert und datiert Fangh 1924, Gouache auf Papier, 29 x 25,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Desiderius Fangh

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2015