Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler, um 1940

Künstler, um 1940 - Starožitnosti, Obrazy

Stilleben mit Astern und blauem Tuch, undeutlich signiert und datiert (19)44, Pastell auf Karton, 37 x 45 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler, um 1940

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2015