Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Österreich um 1930

Österreich um 1930 - Starožitnosti, Obrazy

Blick über Wien, monogrammiert und datiert Ch. E. 35, Aquarell auf Papier, 26 x 42 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Österreich um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2015