Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Franz Scheyerer

Franz Scheyerer - Starožitnosti, Obrazy

(Prag 1770-1839 Wien) "Das alte Schloß Rain. Hauer del Scheyerer pinx.", betitelt, rückseitig bezeichnet "Schloß des Grafen Rain ...", Öl auf Leinwand, 38,5 x 53 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Franz Scheyerer

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 22.09.2015