Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033057/0001

Gustave WALTHER

Gustave WALTHER - Umění, starožitnosti, šperky

(Ronneburg b. Gera 1828 - 1904 Altenburg/Sachsen) 2 Porträts: "Iwan Baumbach v. Kaimberg (1832 - 1904)" Oberst und persönlicher Adjutant des Herzogs von Sachsen - Altenburg "Gemahlin Anna Baumbach (geb. Schmidt 1840 - 1863)" das Herrenbildnis ist unten rechts signiert und datiert: G. Walther 1868, Öl auf Leinwand, oval, je ca. 60 x 50 cm, restauriert, doubliert, Krakelee, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2015 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Gustave WALTHER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2015 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2015