Čís. položky 195-033113/0001

Josef SCHULZ *

Josef SCHULZ * - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1893 - 1973) "Stillleben mit Äpfel und Gladiolen" unten rechts monogrammiert und datiert: JS (19)63, Öl auf Leinwand, ca. 57 x 46 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

24.09.2015 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Josef SCHULZ *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.09.2015 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2015