Čís. položky 195-033412/0001

Mathilde FLÖGL *

Mathilde FLÖGL * - Umění, starožitnosti, šperky

(1893 - 1950) "Dame mit kariertem Doppelrock aus Modeblatt (Nr. VIII) Wien 1914/15" unten rechts signiert, Linolschnitt, Plattengröße ca.28 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2015 - 15:17

Vyvolávací cena:

Mathilde FLÖGL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2015 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2015