Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033398/0016

Britta DINZL *

Britta DINZL * - Umění, starožitnosti, šperky

(Bochum 1961 geb.) "Mozarts Geburtshaus" unten links signiert: B. Dinzl, Tempera auf Seide, ca. 80 x 62 cm, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2015 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 55,-

Britta DINZL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2015 - 15:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2015