Čís. položky 195-033354/0004

"Der liebe Augustin", Fa. Augarten, 2. Hälfte 20. Jhdt.

"Der liebe Augustin", Fa. Augarten, 2. Hälfte 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Entwurf Waldmüller 1926, Porzellan, weiß glasiert, Höhe 23 cm, unterglasurblauer Augarten-Stempel Wien, Prägezeichen Made in Austria, Modellnr. 1559/H

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2015 - 15:56

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2015 - 15:56
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2015