Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033132/0019

Brillantring

Brillantring - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, mit zwei Brillanten, zus. ca. 0,30 ct sowie zwei Smaragden in Krappenfassungen, österr. Amtspunze 1965 - 2001, 5,7 g, RW 55 øG6

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.09.2015 - 16:49

Vyvolávací cena:

Brillantring

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.09.2015 - 16:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.09. - 24.09.2015