Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Robert Veit (Foit) *

(Graz 1889-1963) Mohnblumen und Flieder in Vase Öl auf Karton signiert Rob. Veit 55 x 70 cm. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Veit (Foit) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 12.09. - 23.09.2015