Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Säule,

Säule, - Umění a starožitnosti

vermutlich Bali 20. JH, Hartholzschäfte braun mattiert, ornamental beschnitzt, H = 300 cm, leichte Gebrauchsspuren und Oberflächenschäden

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

23.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Säule,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.09. - 23.09.2015