Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Diamantbrosche zus. ca. 2,10 ct

Diamantbrosche zus. ca. 2,10 ct - Schmuck

Gold 580, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, Altschliffdiamanten zus. ca. 1,30 ct, in Silberfassung, Arbeit um 1900, 11,2 g

01.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 01.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 30.09.2015