Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 4

Diamantbrosche

Diamantbrosche - Schmuck

Gold ca. 580, ein Altschliffbrillant und zwei Diamantrauten zus. ca. 0,27 ct, österr. Amtspunze 1872 - 1922,6,5 g

01.10.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Diamantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 01.10.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.09. - 30.09.2015