Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7208

Buchenbugholztischchen,

Buchenbugholztischchen, - Nábytek, koberce

Erzeugnis um 1900 ohne Herstellerbezeichnung, hellbraunes gebeiztes Gestell mit profilierten Kanten und Sperrholzplatten, 76 x 75 x 49 cm, Altersspuren, schöne Patina.

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

14.09.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Buchenbugholztischchen,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 14.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.09. - 14.09.2015