Čís. položky 7905

Bilderuhr

Bilderuhr - Obrazy

Im Feldherrenlageer, Öl auf Metall, ca 57 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.09.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Bilderuhr

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 15.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 15.09.2015