Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032517/0007

Robert NAUMANN *

Robert NAUMANN * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Braunschweig 1890 - 1979) "Burg in Südtirol" unten rechts unleserlich signiert, Öl/Mischtechnik auf Papier, ca. 42 x 62 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.09.2015 - 15:15

Vyvolávací cena:

Robert NAUMANN *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.09.2015 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2015