Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-032495/0006

Yana R. BUTENANDT - recte Ate Butenandt *

Yana R. BUTENANDT - recte Ate Butenandt * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Essen 1937 geb.) "Apfelsprung" rückseitig beschriftet, Öl/Mischtechnik auf Papier, ca. 57 x 47 cm, auf Unterblatt, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.09.2015 - 15:25

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.09.2015 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2015