Čís. položky 195-032835/0020

Richard KIENBERGER *

Richard KIENBERGER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Tegernsee 1883 - 1962 Brixen)"Landschaft mit alpenländischem Bergmassiv" unten rechts signiert: Kienberger, Öl auf Karton, ca. 30 x 40 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

17.09.2015 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Richard KIENBERGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.09.2015 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2015