Brillantring
Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,45 ct, RW 63, 9,1 gøg9
21.09.2015 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.09.2015 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.09. - 21.09.2015 |