Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022393/0024

Künstler Ende 20. Jahrhundert

Künstler Ende 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Herrengasse Graz, signiert, datiert Hermann Franzil 78, Kohle/Farbkreidezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 61,5 x 42 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2015 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Künstler Ende 20. Jahrhundert

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.09.2015 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.09. - 18.09.2015