Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022284/0004

Konsoltisch im barockem Charakter

Konsoltisch im barockem Charakter - Umění, starožitnosti, šperky

geschweiftes Nussholzgestell, sowie nussfurniert, plastisch beschnitzt, aufklappbare Platte 89 x 44 cm (89 x 87 cm), Anfang 20. Jahrhundert, Altersund Gebrauchsspuren, Platte fleckig REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher

21.09.2015 - 15:21

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.09.2015 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.09. - 18.09.2015