Čís. položky 191-022353/0001

Hummelfigur"The Mail is here"

Hummelfigur"The Mail is here" - Umění, starožitnosti, šperky

aus Keramik, farbig bemalt, am Sockel signiert M. I. Hummel, am Boden gemarkt, Modellnr. 226, Erzeugungszeitraum 1964- 1972, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

21.09.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:

Hummelfigur"The Mail is here"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.09.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.09. - 18.09.2015