Damenring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, 3,1 g, RW 56,5, 2 Brillanten beschädigtøg3
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.09.2015 - 18:05
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2015 - 18:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 09.09. - 16.09.2015 |