Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-120053/0001

Brillantring

Brillantring - Klenoty

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 50, 9,2 g, Tragespurenøg9

14.09.2015 - 15:15

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 14.09.2015 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2015